Menu
0 0
Twój koszyk jest pusty.
Twoja lista życzeń jest pusta.

Certyfikat i naklejka

Podziel się

Certyfikat i naklejka

0
Produkt: Dostępny
9,00 zł brutto
Wprowadzenie
twarde potwierdzenie legalności usługi certyfikat dla każdej zakupionej lokalizacji dwustronne naklejki na szybę certyfikat wystawiona na wykupiony czas
Opis produktu

Potwierdzenie legalnego źródła muzyki

Posiadając zestaw drukowango certyfikatu oraz naklejki na szybę przyspieszysz formalności przy ewentualnej kontroli przedstawicieli z OZZ.

 

Kupujesz:

  1. Certyfikat drukowany na szlachetnym papierze formatu A5. Możesz umieścić go w ramce w widocznym miejscu co będzie świadczyć o pełnym profesjonalizmie Twojego biznesu. Certyfikat posiada informacje potwierdzające daty i czas ważności zakupionej licencji.
  2. Subtelną, dwustronną naklejkę do umieszczenia na drzwiach do lokalu z ogólną informacją o emitowanych treściach zwolnionych z opłat do OZZ.

 

WAŻNE:
ikona ważne INFOPamiętaj jednak, że wyżej wymienione elementy nie stanowią podstawy do odstapienia od czynności pracowników / przedstawicieli OZZ. Podstawą jest dokumnet sprzedaży usługi (faktura VAT) oraz zaakceptowany przez Ciebie dokumnet o nazwie "WARUNKI KORZYSTANIA Z USŁUGI" gdzie zawarte są wszystkie informacje dotyczące usługi. Zachęcamy do zapoznania się z tym dokumentem.

 

Kanał Radio - SONIQA PRO LEKTORZY - SONIQA PRO Lokalizacje - SONIQA PRO Wiadomosci i pogoda - SONIQA PRO Certyfikat i naklejka - SONIQA PRO

Dane techniczne
Opinie i recenzje

Dodaj swoją opinię

Zaufali nam