Menu
0 0
Twój koszyk jest pusty.
Twoja lista życzeń jest pusta.

Nowa Strona Soniqa.pl

Oddajemy dla Was nową wersję sklepu www.soniqa.pl

W naszym sklepie znajdziecie szereg przydatnych, nowych narzędzi, funkcji oraz bonusów, które pomogą w zakupach. Wśród nich są:

 • SONIQA INSTALL - przez wielu oczekiwana techniczna część naszego sklepu. Jeśli potrzebujesz pomocy przy nagłośnieniu swojego lokalu dobrze trafiłeś. Przygotujemy projekt nagłośnienia, dobierzemy odpowiedni sprzęt i rozwiązania oraz zamontujemy go. Więcej tutaj.
 • Pliki kompilacji ONLINE - od teraz można zakupić poszczególne nasze kompilacje wybierając nośnik od CD po kartę SD. Mało tego, można wybrać opcję pobierania plików ONLINE, która jest najtańsza i zarazem najwygodniejsza, bo pliki są dostępne od razu po zaksięgowaniu płatności.
 • Kreator Potrzeb - pomocny przy dokonywaniu pierwszych zakupów na stronie. Sprawdź jak działą klikając tutaj.
 • Kreator Wypowiedzenia umowy z OZZ - jeżeli chcecie Wypowiedzieć Umowy z Organizacjami Zbiorowego Zarządzania takimi jak ZAiKS, STOART, SAWP, ZPAV.. Wejdź i wygeneruj dokuemnty tutaj.
 • Przełącznik “Muzyka z ZAiKS / Muzyka Bez ZAiKS, który zlokalizowany jest u góry naszej strony, w jej centrum. Zadaniem tego suwaka jest zminimalizowanie pomyłek, przy zakupach dokonywanych przez naszych klientów.
 • Funkcja Subskrypcji (kupuj cyklicznie) - Uruchamiając tę opcję nigdy więcej nie musicie pamiętać terminu, kiedy skończy się usługa. Wznowimy ją automatycznie za Was po zakończeniu obecnie trwającej. System sam wygeneruje nowe zamówienie i jeżeli dodana zostanie przez Was karta kredytowa do konta w naszym sklepie, to przy pomocy PayPal lub PayU, będzie możliwość automatycznego opłacania kolejnego okresu usługi
 • Elektroniczny Certyfikat - dołączamy za darmo do każdego zamówienia usługi muzycznej. Dokument może być wykorzystany jako dodatkowe potwierdzenie legalnego źródła pozyskania muzyki.
 • Logowanie Facebook / Google - Uruchomiliśmy możliwość zalogowania się do sklepu Soniqa.pl przy pomocy konta założonego na portalu społecznościowym takim jak: Facebook czy Google +.
 • Dane do faktur z GUS - Dodaliśmy opcję automatycznego pobieranie danych firmy z bazy GUS na podstawie numeru NIP. Wystarczy, że podasz swój NIP a system uzupełni wszystkie dane firmowe.
 • Wersja mobilna sklepu - Nasza strona www. jest responsywna - swobodnie możecie dokonywać zakupów, nie tylko przy pomocy komputera, ale i wygodnie zapoznacie się z zawartością strony przy pomocy smartfona lub tabletu.
 • Wideoblog - uruchomiliśmy studio do produkcji wideo blogów (tutoriali), w którym dzielić się będziemy naszą wiedzą oraz pomocą techniczną z naszymi klientami. Zakres będzie bardzo szeroki, od instalacji oprogramowani, przez rozwiązywanie kłopotów z Soni Box'em na podłączeniu do nagłośnienia kończywszy. Zobacz wszystko tutaj.

Mamy nadzieję, że wszystkie ulepszenia przypadną do gustu.

Jeżeli macie jakieś sugestie co moglibyśmy jeszcze usprawnić w naszym sklepie, to zachęcamy do wyrażenia swojej opinii i przesłanie na adres mailowy sklep@soniqa.pl. Zmieniamy się dla Was.

Zaufali nam