Menu
0 0
Twój koszyk jest pusty.
Twoja lista życzeń jest pusta.
Wprowadzenie
SONIQA Free Music  to dostęp do muzyki bez opłat za publiczne odtwarzanie do Zaiks, Zpav, Stoart i Sawp. Tysiące utworów, które nie są chronione przez żadną z organizacji zarządznia prawami autorskimi! To my posiadamy prawa na ich wykorzystanie i to my bezpośrednio udzielimy Ci zgody na ich publiczne odtwarzanie.
Opis produktu

Co otrzymujesz w cenie usługi?

SONIQA CD to zestaw 6 płyt audio z muzyką bez opłat do Zaiks. Prawie 500 minut muzyki. Każda z płyt to inny muzyczny klimat.

 

Twarde potwierdzenie legalnego źródła muzyki

Posiadając drukowany certyfikat oraz naklejkę na szybę przyspieszysz formalności przy ewentualnej kontroli przedstawicieli z OZZ.
Certyfikat i naklejka dodtkowo płatna. Aby otrzymać ten zestaw w procesie zakupu wybierz odpowiednią opcję. Podaj również dane lokalizacji jakiej dotyczy licencja.

 

Dokup do usługi:

  1. Certyfikat drukowany na szlachetnym papierze formatu A5. Możesz umieścić go w ramce w widocznym miejscu co bedzie stanowić świadczyć o pełym profesjonalizmie Twojego biznesu. Certyfikat posiada informacje potwierdzające daty i czas ważności zakupionej licencji.
  2. Subtelną naklejkę do umieszczenia na drzwiach do lokalu z ogólną informacją o emitowanych treściach zwolnonych z opłat do OZZ.

 

INFORMACJA

Dokonując zakupu zestawu otrzymujesz fakturę/potwierdzenie zakupu muzyki zwolnionej z opłat za publiczne odtwarzanie. Licencja obejmuje prawo do korzystania z utwórów przez 12 lub 24 miesiące (do wyboru przy zakupie).

Dane techniczne
Opinie i recenzje

Dodaj swoją opinię

Soniqa WŁĄCZ MUZYKĘ W SWOIM BIZNESIE
I OSZCZĘDZAJ NA OPŁATACH DO OZZ (ZAiKS, ZPAV, STOART, SAWP).

Zaufali nam