Menu
0 0
Twój koszyk jest pusty.
Twoja lista życzeń jest pusta.

Para Głośników MASK4 Biamp (2 szt.)

Podziel się

Para Głośników MASK4 Biamp (2 szt.)

0
Produkt: Dostępny
1 212,00 zł brutto
Wprowadzenie
Średniej wielkości i mocy zestaw głośnikowy do zawieszenia na ścianie. Dostępny w kilku kolorach - marki APART
Opis produktu

4.25” Niewielki, elegancki zestaw głośnikowy, biały (W), czarny (BL), srebrny (SLV)

MASK4-BL - instalalcja 8omowa
MASK4T-BL - instalalcja 100-70V

Niewielki i elegancki niskoimpedancyjny zestaw głośnikowy MASK4 to unikalny i innowacyjny projekt, w wyniku którego możemy dostarczyć krystaliczny dźwięk zarówno na poziomie typowym dla muzyki tła, jak i podczas imprezy tanecznej . Obudowa MASK4 wykonana jest z wysokiej jakości wzmocnionego tworzywa PP4 ABS.

MASK4 może być stosowany zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz pomieszczeń, gdyż maskownica głośnika wykonana jest z aluminium, a woofer jest powlekany. Zestawy są dostarczane z gumową osłoną terminali połączeniowych, co zabezpiecza je przed przenikaniem wody i korozją.

Zastosowany w MASK4 3-stopniowy system zabezpieczający Auto-Reset oraz najwyższej jakości komponenty sprawiają, że zestaw pracuje bezawaryjnie, nawet przy wysokich poziomach głośności. Głośniki użyte w tym zestawie – silny 4.25” woofer z membraną z powlekanego papieru oraz 1” jedwabna kopułka wysokotonowa chłodzona ferro-fluidem zamontowana w tubie typu Vari-throat umożliwiają uzyskanie wysokiego poziomu natężenia dźwięku przy zachowaniu wyjątkowo niskiego poziomu zniekształceń. 

Wyrównanie fazowe oraz szeroki zakres przenoszonych częstotliwości sprawiają, że każda nuta, od zdecydowanego zakresu nisko-średniotonowego, poprzez czystą średnicę aż do krystalicznych wysokich tonów dociera do naszych uszu ze zdumiewającą czystością.

Dzięki dostarczanemu w komplecie uchwytowi Intelli-Mount montaż MASK4 jest łatwy i szybki. Woofer i tweeter zamontowany w tubie Vario-throat są pochylone względem ścianek obudowy pod kątem 5° w dół gwarantując znakomite rozpraszanie dźwięku bez konieczności pochylania całego zestawu pod dużym kątem. W obudowie zaprojektowano punkt montażowy ze śrubą z gwintem M8 umieszczony z tyłu zestawu, co umożliwia zastosowanie wielu uchwytów montażowych.

MASK4 jest standardowo dostarczany w kolorze białym (W), czarnym (BL) lub srebrnym (SLV). Przy zamówieniu ilości powyżej 12 szt. może być opcjonalnie polakierowany na dowolny kolor z palety RAL.

 

  • Typ przetwornika: dwudrożny
  • Wielkość przetwornika średnio-niskotonowego: 4.25”
  • Wielkość przetwornika wysokotonowego: 1”
  • Impedancja: 8 (Ω)
  • Moc dynamiczna w instalacji niskoprądowej: 70 (W)
Dane techniczne
Opinie i recenzje

Dodaj swoją opinię

Zaufali nam