Menu
0 0
Twój koszyk jest pusty.
Twoja lista życzeń jest pusta.

Audio Marketing

Audio marketing - to dziś jeden z niezbędnych elementów budowania marki w handlu i usługach. Biznes musi dziś nie tylko dobrze wyglądać - musisz też brzmieć.

Audio marketing to budowanie wizerunku marki i oddziaływanie na klienta poprzez dźwięk w postaci muzyki, komunikatów głosowych lub w połączeniu obydwu z nich.
Soniqa zatrudnia najlepszych w branży specjalistów, którzy podpowiedzą Ci - jaki klimat i rodzaj muzyki może być najbardziej atrakcyjny dla Twoich klientów. Jesteśmy w stanie stworzyć programy muzyczne ‘szyte na miarę’ z uzwględnieniem wielu aspektów takich jak: wiek grupy docelowej, rodzaj oferty, wizerunek produktu, strategia marki itp.
Dostosujemy muzykę do potrzeb Twojej działalności i klientów. Zaprojektujemy muzyczny format z dokładnością do 3 minut każdej doby. Będziemy dbać o odpowiednią rotację utworów oraz ich aktualizacje. Nasz dział techniczny doradzi najbardziej efektywny sposób niezawodnego dostarczania usługi do lokalizacji.

Zyskujesz przede wszystkim:

  • wyróżnienie na tle konkurencji: muzyka buduje pozytywne emocje wokół marki. Odpowiednia muzyka będzie Twoim znakiem - tak jak logo.
  • legalne  źródło muzyki: dostęp do ogromnej bazy utworów, bez obaw o piractwo fonograficzne.
  • duże oszczędności: ponieważ nie musisz kupować tysięcy utworów, do każdej z lokalizacji. Pamiętaj, że komercyjne kopiowanie utworów jest zabronione!
Zaufali nam