Menu
0 0
Twój koszyk jest pusty.
Twoja lista życzeń jest pusta.

Głośnik SPH20 Biamp (1 szt.)

Podziel się

Głośnik SPH20 Biamp (1 szt.)

0
Produkt: Dostępny
589,00 zł brutto
Wprowadzenie
Zestaw głośnikowy wiszący w postaci kuli firmy APART.
Opis produktu

Wiszący sferyczny zestaw głośnikowy o kącie rozpraszania 360°, biały (W)

SPH20 to dwudrożny, 100-voltowy, wiszący, sferyczny zestaw głośnikowy z szerokopasmowym wooferem z membraną o podwójnym stożku, zaprojektowany do rozpraszania dźwięku w zakresie 360°. Te zestawy umożliwiają głośne rozgłaszanie dźwięku na szerokim obszarze, co minimalizuje ilość koniecznych do nagłośnienia danej przestrzeni głośników. SPH20 są najbardziej efektywnym (także kosztowo) rozwiązaniem stosowanym przy nagłaśnianiu dużych przestrzeni pod wysokimi sufitami, zarówno przy nadawaniu muzyki tła jak i komunikatów głosowych (magazyny, supermarkety, budynki przemysłowe).
Ten sferyczny zestaw głośnikowy charakteryzuje się naturalnym brzmieniem i znakomitą zrozumiałością mowy (komunikaty głosowe). Taka charakterystyka SPH20 pozwala na przygotowanie bardzo konkurencyjnej oferty, ponieważ użycie mniejszej ilości głośników ma także wpływ na moc wzmacniaczy koniecznych do wysterowania instalacji jak i koszt wykonania samej instalacji (robocizna).
Obudowa SPH20 została wykonana z wysokiej jakości tworzywa ABS, a 8” membrana woofera o podwójnym stożku z powlekanej celulozy. Wysokiej jakości transformator pozwala na wykorzystanie jednego z odczepów mocy: (20 – 10 -5 W @ 100V), wartość wskaźnika IP – 63 pozwala traktować SPH20 jako zestaw odporny na wilgoć oraz na działanie promieniowania UV. Kabel zasilający wraz z linką zabezpieczającą mają długość 3,3 m i są wyposażeniem standardowym.
SPH20 są standardowo dostarczane w kolorze białym (W), opcjonalnie może być lakierowany w dowolnym kolorze z palety RAL (opcja PAINT-SPH) przy zamówieniu min. 12 szt.

Dane techniczne
Wymiary / waga / środowisko
Kolor Biały (W)
Waga 2,20 kg
Wartość wskaźnika IP 63
Parametry techniczne
Impedancja 100/70V
Moc (RMS) 30 W - odczepy na 20 - 10 - 5 W
Materiał Główny materiał konstrukcyjny obudowy: Tworzywo ABS
Materiał membrany woofera: Papier powlekany
Pasmo przenoszenia 80 – 18.000 Hz
Dynamika (1 kHz) 95 dB
Średnica przetwornika Średnica przetwornika nisko-średniotonowego: 8
Typ przetwornika jednodrożny
Zastosowanie w instalacjach 100 volt Tak
Kąt rozpraszania przy 1.000Hz - horyzontalny 110°
Opinie i recenzje

Dodaj swoją opinię

Zaufali nam