Menu
0 0
Twój koszyk jest pusty.
Twoja lista życzeń jest pusta.
Informacje ogólne
SONIQA Free Music  to dostęp do muzyki bez opłat za publiczne odtwarzanie do OZZ. Tysiące utworów, które nie są chronione przez żadną z organizacji zarządzania prawami autorskimi! To my posiadamy prawa na ich wykorzystanie i to my bezpośrednio udzielimy Ci zgody na ich publiczne odtwarzanie.
Opis produktu

Co otrzymujesz w cenie usługi?

SONIQA Free Music Kompilacje to muzyka bez opłat do OZZ.
Każda kompilacja to inny muzyczny klimat.

Wybór nośnika

Masz możliwość wybrania nośnika na jakim otrzymasz kompilacje.
Może być to pamięć USB, płyta CD, karta pamięci. Istnieje też możliwość pobrania plików bezpośrednio ze strony SONIQA.pl.
Wybierz dla najlepszy sposób dla siebie.

Twarde potwierdzenie legalnego źródła muzyki

Posiadając drukowany certyfikat oraz naklejkę na szybę przyspieszysz formalności przy ewentualnej kontroli przedstawicieli z OZZ.
Certyfikat i naklejka dodtkowo płatna. Aby otrzymać ten zestaw w procesie zakupu wybierz odpowiednią opcję. Podaj również dane lokalizacji jakiej dotyczy licencja.

Certyfikat drukowany na szlachetnym papierze formatu A5. Możesz umieścić go w ramce w widocznym miejscu co bedzie stanowić świadczyć o pełym profesjonalizmie Twojego biznesu. Certyfikat posiada informacje potwierdzające daty i czas ważności zakupionej licencji.

Dokonując zakupu zestawu otrzymujesz fakturę/potwierdzenie zakupu muzyki zwolnionej z opłat za publiczne odtwarzanie. Licencja obejmuje prawo do korzystania z utwórów przez 12 lub 24 miesiące (do wyboru przy zakupie).

Specyfikacja produktu
Opinie i recenzje

Dodaj swoją opinię

Soniqa WŁĄCZ MUZYKĘ W SWOIM BIZNESIE
I OSZCZĘDZAJ NA OPŁATACH DO OZZ.

Zaufali nam