Menu
0 0
Twój koszyk jest pusty.
Twoja lista życzeń jest pusta.

SONIQA gra dla klientów ENERGA

Z początkiem października 2018 roku SONIQA należąca do Audio Marketing Sp.z o.o. rozpoczęła świadczenie usług dla małych i średnich klientów ENERGA w ramach oferty o marketingowej nazwie EnerGRA.

Oferta przeznaczona jest dla klientów podpisujących nowe umowy w ramach dostawy prądu. Klient ma do wyboru dwa warianty odbioru usługi:

  1. Radio internetowe - dostęp do starannie wyselekcjonowanych kanałów muzycznych za pośrednictwem internetu (stream audio)
  2. Muzyka na USB - kilkanaście kompilacji audio z muzyką na jednym nośniku

Licencja zezwala na publiczne odtwarzanie muzyki w prowadzonym przez klientów lokalach bez opłat do Organizacji Zbiorowego Zarządzania (OZZ) przez okres 12 miesięcy. Dodatkowo wszyscy klienci oferty EnerGRA otrzymują certyfikat potwierdzający posiadaną licencję oraz stosowną naklejkę informującą na witrynę lub drzwi lokalu.

Do obsługi zamówień klientów ENERGA został przygotowany portal energa.soniqa.pl, który upraszcza do minimum otrzymanie usługi.

W ten sposób ENERGA rozszerza swoją ofertę usług wspomagających o profesjonalny audiomarketing z wysokiej jakości bazą muzyczną bez opłat do OZZ.

Klientów zainteresowanych otrzymaniem usług od ENERGA zapraszamy na stronę https://www.energa.pl/dla-firmy/oferta-dla-firmy/energra
lub kontakt z najbliższym punktem sprzedaży ENERGA.

Realizacjaz kodów otrzymanych od ENERGA-Obrót SA możliwa jest pod adresem:

https://energa.soniqa.pl

Zaufali nam