Menu
0 0
Twój koszyk jest pusty.
Twoja lista życzeń jest pusta.

Tablet Lark Ultimate 7i WIN

Podziel się

Tablet Lark Ultimate 7i WIN

0
Produkt: Dostępny
349,00 zł brutto
Informacje ogólne
windowsowy odtwarzacz do aplikacji SONIQA sprzętowy odtwarzacz SONIQA Music - pracujący na WINDOWS 8.1 PL dotykowy ekran 7" IPS łączność przez WiFi / Bluetooh klasyczna aplikacja SONIQA Player w cenie 3 miesiące dowolnej usługi muzycznej
Opis produktu

Cechy urządzenia

Tablet wyposażony został w czterordzeniowy procesor Intel Atom Z3735G oraz 1GB pamięci RAM. Ta mocna konfiguracja zapewnia płynność działania np. podczas korzystania z wielu aplikacji równolegle lub przeglądania treści wideo czy grania w gry.

Tablet Lark Ultimate 7i WIN

Tablet Ultimate X4 7i posiada 7 calowy wysoko kontrastowy ekran IPS o rozdzielczości 1024x600 pikseli.  Technologia IPS zapewnia szerokie kąty widzenia i doskonałe odwzorowanie kolorów, co przypadnie do gustu szczególnie maniakom gier.

Urządzenie zostało wyposażone w najnowszy system operacyjny Windows 8.1, pozwoli on cieszyć się użytkownikom doskonałą funkcjonalnością i szybkością działania, zaś posiadaczom komputerów z wersją stacjonarną umożliwi bezproblemową synchronizację i transfer treści takich jak filmy, zdjęcia czy kontakty. Integralną częścią tego systemu jest roczna, bezpłatna subskrypcja aplikacji Office 365 (dla użytkowników domowych), zapewniająca dostęp do takich aplikacji jak Word, Excel, PowerPoint czy Outlook.

Entuzjastom multimediów spodoba się z pewnością wbudowane złącze HDMI, dwie kamery (przód 1,3 i tył 2mpx), 16 GB pamięci flash i moduł Bluetooth, który pozwoli na bezprzewodową i bezpłatną transmisję danych z jednego urządzenia na drugie.

Dzięki technologii Bluetooth tablet można szybko i łatwo sparować z innymi urządzeniami takimi jak bezprzewodowe słuchawki czy głośniki mobilne. Uzyskany w ten sposób zestaw pozwoli cieszyć się ulubioną muzyką przez długie godziny w dowolnym miejscu.
Ultimate X4 7i WIN zasila litowo-polimerowa bateria o pojemności 3000 mAh, która zapewni tabletowi do 8 godzin nieprzerwanej pracy.

 

Główne zalety urzadzenia:

  • system operacyjny WINDOWS 8.1 w polskiej wersji językowej
  • dotykowy ekran 7" IPS
  • włączność z internetem poprzez WiFi
  • bezprzewodowa łączność z zestawem audio poprzez Bluetooth

Zestaw zawiera:

  • 3 miesiące usługi w cenie urządzenia
  • urządzenie z wbudowanym ekranem IPS
  • komplet niezbędnych kabli i przewodów
  • szmarkę do czyszczenia ekranu
  • zasilacz sieciowy

 

UWAGA:
Uwaga

Aby korzystać z usługi SONIQA Music należy zainstalować aplikację SONIQA Player. W cenie urzadzenia wliczony jest dostęp do dowolnie wybranego zestawu muzycznego z działu MUZYKA. W uwagach do zamówienia wpisz jaki chcesz otrzymać pakiet kanałów.


Dane techniczne mogą ulec zmianie. Oznaczenia mogą być znakami towarowymi i / lub posiadają prawa autorskie odpowiedniego producenta, którego stosowanie przez osoby trzecie dla własnych celów może naruszać prawa wspomnianych.

Dane techniczne
Opinie i recenzje

Dodaj swoją opinię

Zaufali nam