Menu
0 0
Twój koszyk jest pusty.
Twoja lista życzeń jest pusta.

Tablet Lark Ultimate 8i WIN 3G

Podziel się

Tablet Lark Ultimate 8i WIN 3G

0
Produkt: Dostępny
510,00 zł brutto
Informacje ogólne
windowsowy odtwarzacz do aplikacji SONIQA sprzętowy odtwarzacz SONIQA Music - pracujący na WINDOWS 10 PL dotykowy ekran 8" IPS łączność przez 3G / WiFi / Bluetooh klasyczna aplikacja SONIQA Player w cenie 3 miesiące dowolnej usługi muzycznej
Opis produktu

Cechy urządzenia

Tablet wyposażony został w czterordzeniowy procesor Intel Atom Z3735G oraz 1GB pamięci RAM. Ta mocna konfiguracja zapewnia płynność działania np. podczas korzystania z wielu aplikacji równolegle lub przeglądania treści wideo czy grania w gry.

Tablet Lark Ultimate 8i WIN 3G

Tablet Ultimate 8i wyposażono w świetny, wysoko kontrastowy 8” ekran oparty na technologii IPS, o rozdzielczości 800x1280 pikseli. Jego sercem jest natomiast wydajny, czterordzeniowy procesor Intel Atom Z3735G, który w połączeniu z 1GB pamięci RAM czyni z niego wydajne urządzenie zarówno do pracy jak i rozrywki. Najnowsze gry, odtwarzanie filmów czy muzyki, praca na dużych dokumentach – wszystko to nie będzie stanowiło najmniejszego problemu, nawet w przypadku uruchomienia wielu aplikacji na raz.

Tabelt pracuje na systemie Windows 8.1, dzięki czemu błyskawicznie odnajdą się w nim wszystkie osoby na co dzień używające PCtów. Oprócz tego posiada on wbudowany moduł 3G, który pozwala na mobilny dostęp do Internetu w każdym miejscu na świecie, co na pewno przyda się podczas letnich wyjazdów i wypadów za miasto. Integralną częścią tego systemu jest roczna, bezpłatna subskrypcja aplikacji Office 365 (dla użytkowników domowych), zapewniająca dostęp do takich aplikacji jak Word, Excel, PowerPoint czy Outlook.

Urządzenie oferuje 16 GB pamięci flash, która wystarczy na przechowywanie tysięcy zdjęć, dokumentów, utworów muzycznych czy nawet filmów, dzięki czemu najważniejsze pliki możemy mieć zawsze przy sobie.

Urządzenie posiada również szereg modułów multimedialnych, dodatkowo rozbudowujących możliwości urządzenia. Dwie kamery (przednia i tylna) pozwalają zarówno na robienie zdjęć, jak i prowadzenie wideo konwersacji przez komunikatory internetowe. Wbudowany Bluetooth natomiast umożliwia parowanie urządzeń ze słuchawkami, głośnikami czy nawet całymi zestawami hifi, dzięki czemu tablet zamienia się w multimedialne centrum rozrywki. Tablet zasila litowo-polimerowy akumulator o pojemności aż 4500 mAh, co zapewni użytkownikowi do 9 godzin ciągłej pracy.

 

Główne zalety urzadzenia:

 • system operacyjny WINDOWS 10 w polskiej wersji językowej
 • dotykowy ekran 8" IPS
 • włączność z internetem poprzez WiFi / 3G
 • wbudowany modem 3G na karty SIM
 • bezprzewodowa łączność z zestawem audio poprzez Bluetooth
 • wydajmy akumulator 4500 mAh

Zestaw zawiera:

 • 3 miesiące usługi w cenie urządzenia
 • urządzenie z wbudowanym ekranem IPS
 • komplet niezbędnych kabli i przewodów
 • szmarkę do czyszczenia ekranu
 • zasilacz sieciowy

 

UWAGA:
Uwaga

Aby korzystać z usługi SONIQA Music należy zainstalować aplikację SONIQA Player. W cenie urzadzenia wliczony jest dostęp do dowolnie wybranego zestawu muzycznego z działu MUZYKA. W uwagach do zamówienia wpisz jaki chcesz otrzymać pakiet kanałów.


Dane techniczne mogą ulec zmianie. Oznaczenia mogą być znakami towarowymi i / lub posiadają prawa autorskie odpowiedniego producenta, którego stosowanie przez osoby trzecie dla własnych celów może naruszać prawa wspomnianych.

Dane techniczne
Opinie i recenzje

Dodaj swoją opinię

Zaufali nam