Menu
0 0
Twój koszyk jest pusty.
Twoja lista życzeń jest pusta.

Para Głośników MASK6 Biamp (2 szt.)

Podziel się

Para Głośników MASK6 Biamp (2 szt.)

0
Produkt: Dostępny
1 614,00 zł brutto
Opis produktu

6.5” Elegancki zestaw głośnikowy, biały (W) / czarny (BL)

MASK6 to dwudrożny niskoimpedancyjny zestaw głośnikowy cechujący się znakomitym, ponadczasowym wzornictwem. Ten pełnopasmowy zestaw został zaprojektowany szczególnie pod kątem potrzeb rynku profesjonalnego. MASK6 oferuje czyste, krystaliczne brzmienie, zarówno na poziomie typowym dla muzyki tła, jak i podczas imprezy tanecznej . Ten zestaw można oczywiście łączyć z subwooferem,  gdy pożądana jest większa ilość niskich częstotliwości. Zestaw charakteryzuje się klasą IP64, co oznacza że może być stosowany zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz pomieszczeń.

Dzięki dostarczanemu w komplecie uchwytowi Intelli-Mount montaż MASK6 jest łatwy i szybki. Ponieważ zarówno woofer jak i tweeter zamontowany w tubie Vario-throat są pochylone względem ścianek obudowy pod kątem 5° w dół, gwarantując znakomite rozpraszanie dźwięku bez konieczności pochylania całego zestawu pod dużym kątem. W obudowie zaprojektowano punkt montażowy ze śrubą z gwintem M12 umieszczony z tyłu zestawu, co umożliwia zastosowanie wielu uchwytów montażowych.

Obudowa MASK6 wykonana jest z wysokiej jakości wzmocnionego tworzywa PP4 ABS, maskownica zaś z aluminium. Troskliwie zaprojektowana wewnętrzna część obudowy oraz jej optymalizowany pod względem brzmieniowym kształt zapobiegają wewnętrznym interferencjom i wspomagają uzyskanie prawidłowego, niepodbarwionego dźwięku.

Zastosowany w MASK6 3-stopniowy system zabezpieczający Auto-Reset oraz najwyższej jakości komponenty sprawiają, że zestaw ten zawsze pracuje bezawaryjnie, nawet przy wysokich poziomach głośności. Głośniki użyte w tym zestawie – silny 6.5” woofer z membraną z powlekanego papieru oraz 1” jedwabna kopułka wysokotonowa chłodzona ferro-fluidem zamontowana w tubie typu Vari-throat, umożliwiają uzyskanie wysokiego poziomu natężenia dźwięku przy zachowaniu wyjątkowo niskiego poziomu zniekształceń. 

Wyrównanie fazowe oraz szeroki zakres przenoszonych częstotliwości sprawiają, że każda nuta, od zdecydowanego zakresu nisko-średniotonowego, poprzez czystą średnicę aż do krystalicznych wysokich tonów dociera do naszych uszu ze zdumiewającą czystością.

MASK6 jest standardowo dostarczany w kolorze białym (W) lub czarnym (BL). Przy zamówieniu ilości powyżej 12 szt. może być opcjonalnie polakierowany na dowolny kolor z palety RAL (PAINTCAB6).

  • Typ przetwornika: dwudrożny
  • Wielkość przetwornika średnio-niskotonowego: 6.5”
  • Wielkość przetwornika wysokotonowego: 1”
  • Impedancja: 8 (Ω)
  • Moc dynamiczna w instalacji niskoprądowej: 200 (W)
Dane techniczne
Wymiary / waga / środowisko
Kolor Biały (W) / Czarny (BL) / Srebrny (SLV)
Waga 3,6 kg
Wartość wskaźnika IP 64
Wysokość 315 mm
Głębokość 195 mm
Szerokość 175 mm
Głębokość 130 mm
Dane techniczne
Impedancja 8 Ω / 100/70V
Moc (RMS) 200 W
Materiał Główny materiał konstrukcyjny obudowy: Tworzywo ABS
Materiał membrany woofera: Papier powlekany
Materiał maskownicy: Aluminium
Opinie i recenzje

Dodaj swoją opinię

Zaufali nam