Menu
0 0
Twój koszyk jest pusty.
Twoja lista życzeń jest pusta.

Certyfikat i naklejka na szybę

Podziel się

Certyfikat i naklejka na szybę

0
Produkt: Dostępny
5,00 zł brutto
Informacje ogólne
Posiadając zestaw drukowango certyfikatu oraz naklejki na szybę przyspieszysz formalności przy ewentualnej kontroli przedstawicieli z OZZ. Zyskaj więcej spokoju i dokup do usługi drukowany certyfikat wraz z naklejką na szybę. Umieść wszystko w widocznym miejscu co ułatwi formalności w czasie ewentualnej kontroli z OZZ. Wybierz ważność pakietu i bądź bezpieczny na długo.
Opis produktu

Potwierdzenie legalnego źródła muzyki

Posiadając zestaw drukowango certyfikatu oraz naklejki na szybę przyspieszysz formalności przy ewentualnej kontroli przedstawicieli z OZZ.

 

Kupujesz:

  1. Certyfikat papierowy w formacie A5. Możesz umieścić go w ramce w widocznym miejscu co będzie świadczyć o pełnym profesjonalizmie Twojego biznesu. Certyfikat posiada informacje potwierdzające daty i czas ważności zakupionej licencji.
  2. Dwustronną, naklejkę do umieszczenia na drzwiach do lokalu z ogólną informacją o emitowanych treściach zwolnionych z opłat do OZZ.

 

WAŻNE:
Pamiętaj jednak, że wyżej wymienione elementy nie stanowią podstawy do odstapienia od czynności pracowników / przedstawicieli OZZ. Podstawą jest dokumnet sprzedaży usługi (faktura VAT) oraz zaakceptowany przez Ciebie dokumnet o nazwie "WARUNKI KORZYSTANIA Z USŁUGI" gdzie zawarte są wszystkie informacje dotyczące usługi. Zachęcamy do zapoznania się z tym dokumentem.

Dane techniczne
Opinie i recenzje

Dodaj swoją opinię

Zaufali nam