Menu
0 0
Twój koszyk jest pusty.
Twoja lista życzeń jest pusta.

SONIQA Music do spa

z opłatami OZZ bez opłat OZZ
0
Usługa:Dostępna
Informacje ogólne
Muzyka z opłatami - muzyka komercyjna. - SONIQA Music to dostęp do muzyki za która trzeba zapłacić Zaiks, Zpav, Stoart i Sawp. Tysiące utworów, które nie są chronione przez żadną z organizacji zarządznia prawami autorskimi! To my posiadamy prawa na ich wykorzystanie i to my bezpośrednio udzielimy Ci zgody na ich publiczne odtwarzanie. Płacisz tylko nam za dostęp do usługi.
Opis usługi

Muzyka bez ZAIKS - kanały muzyczne

W cenie usługi otrzymujesz.

 1. Pakiet kanałów.
  Dostęp do całego pakietu, różnorodnych, muzycznych klimatów, z których możesz wybierać, w zależności od pory roku, dnia, pogody, czy rodzaju klientów. Szybko możesz zmieniać klimat muzyczny w zależności od okoliczności. Ty decydujesz, jaką muzykę chcesz odtwarzać. My pracujemy codziennie nad zawartością, brzmieniem kanałów, właściwym doborem oraz rotacją utworów.
 2. Aplikacja.
  W cenie jest nasza aplikacja SONIQA Player, którą uruchomisz na komputerze z WINDOWS, LINUX, smartfonie czy tablecie z ANDROID.
 3. Certyfikat.
  Otrzymasz również certyfikat potwierdzający zakup na wybrany czas. Plik PDF z certyfikatem zostanie przesłany wraz z instrukcją skorzystania z usług.
 4. Fatkura VAT.
  Po zaksięgowaniu płatności na naszym koncie bankowym otrzymasz fakturę VAT w pliku PDF wysłaną osobnym mailem.
  Zapisane są tam również wszystkie informacje dotyczące udzielonej licencji. Pamiętaj aby w trakcie zakupu podawać poprawne dane, gdyż zostaną one użyte przy wystawianiu faktur i certyfikatów.

Dodatkowe potwierdzenie legalnego źródła muzyki.

Muzyka bez zaiks - naklejka i certyfikat potwierdzająca legalność

Możesz dokupić drukowany certyfikat oraz naklejkę na szybę. Certyfikat i naklejka są dodatkowo płatne. Aby otrzymać ten zestaw w procesie zakupu wybierz odpowiednią opcję.
Podaj również dane lokalizacji jakiej dotyczy licencja.

Dostęp do usługi.

Muzykę możesz odtwarzać poprzez naszą aplikację SONIQA Player lub przeglądarkę www (FireFox, Chrome, Opera).
Po zaksięgowaniu płatności wyślemy Ci dane dostępowe do usługi.

INFORMACJA:
Jeśli z jakiegoś powodu nie możesz używać własnego sprzętu (komputera czy smartfona) skorzystaj z naszego, dedykowanego urządzenia SONI BOX - dostępnego tutaj. Dzięki niemu zyskasz większą stabliność i niezawodność dostarczania usługi. Dodatkowo otrzymasz 3 miesiące usługi za darmo.

Zalecane łącze internetowe.

Aby usługa była świadczona prawidłowo zalecany jest stabilny dostęp do internetu.

SZYBKOŚĆ - dostawcy określają szybkość łącza w Megabajtach na sekundę.
Jeśli Twój dostawca podaje wartości większe niż 1 MB/s oznacza to, że usługa powinna działać poprawnie. Pamiętaj, że obciążanie łącza innymi usługami może wpłynąć na ciągłość dostarczania usługi.

ZUŻYCIE ŁĄCZA - korzystanie z usługi zużywa dane. Twoje łacze może posiadać ograniczenia w ilości danych przesyłanych w miesiącu. Zazwyczaj jest tak przy korzystaniu z łącz poprzez usługi GSM. Nasza usługa w ciagu godziny pobiera 29 MB. Jeśli nasza usługa pracuje 8 godz. dziennie przez cały miesiąc wówczas zostanie wykorzystane ok. 8 GB danych.

 

Specyfikacja techniczna
Opinie i recenzje

Dodaj swoją opinię

Soniqa FREE MUSIC WŁĄCZ MUZYKĘ W SWOIM BIZNESIE
I OSZCZĘDZAJ NA OPŁATACH DO OZZ.

Zaufali nam